W Milejewie potrafią się bawić! W „Karpiowych Zawodach Wędkarskich” uczestniczyły całe rodziny

Festyn Rodzinny w Stobojach z Okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka.

Było mi niezmiernie miło po raz kolejny włączyć się w organizacje imprezy rodzinnej w Stobojach. Tym razem odbyła się ona w ramach obchodów Dnia Matki i Dnia Dziecka. Zobaczcie materiały z tego wydarzenia.

Robociki polubili także w Pogrodziu!

Zajęcia z robotyki cieszą się coraz większym powodzeniem. Edukacja poprzez zabawę jest najlepszą formą dotarcia do najmłodszych. To nie tylko opinia specjalistów, ale przede wszystkim rodziców i opiekunów najmłodszych mieszkańców z naszego terenu.

Wczoraj, na specjalne zaproszenie pani Beaty Ciołek, opiekunki świetlicy w Pogrodziu, gościliśmy na terenie gminy Tolkmicko. Już po samej frekwencji było widać, że zajęcia z małymi robocikami są olbrzymią atrakcją edukacyjną. W spotkaniu wzięło udział 35 dzieci w różnym wieku. Zarówno 4-latki, jak i 15-latkowie byli pochłonięci tymi magicznymi, elektronicznymi stworzeniami. Dzieci poznały podstawy programowania mBotów oraz innowacyjnego Photona. To urządzenie, które rozwija się wraz z dzieckiem, ucząc je programowania.

Z uwagi na to, że jest to drogi sprzęt i jest dopiero wprowadzany do szkół, chcemy dotrzeć do jak najszerszej grupy dzieci z terenów wiejskich.

Piszcie proszę, jeśli chcielibyście, aby takie zajęcia odbyły się w Waszych miejscowościach! (mariolasznajder1@wp.pl).

Ważne! – Sołtysi, mają możliwość bezpłatnego wynajęcia sali od gminy.

Z pozdrowieniami

Mariola Sznajder

Sięgnijmy do korzeni wierzeń ludowych!

Finał Kobiecych metamorfoz!!!
Odsłona 3 – pani Elżbiety 🙂
Zobaczcie spektakularną metamorfozę pani Eli 🙂

Odsłona 2 – spektakularna metamorfoza pani Magdaleny.
Zobaczcie sami!!!

Kobiece metamorfozy Milejewa!!!

Z okazji Dnia Kobiet zorganizowałam zabawę z wiedzy o Milejewie. Laureatkami zostały trzy Panie, które przeszły swoistą metamorfozę. Specjaliści z zakresu wizażu i stylizacji fryzur wykonali dla nich profesjonalne uczesanie i makijaż. Zobaczcie sami jak to wyszło!!!

Zapraszam na finał kobiecych metamorfoz!!! Dzięki współpracy ze studiem pani Marty Glabisz ” Glabisz Make-Up Artist ” i Pani Marceliny Dul- fryzjerstwo, rezultat przemiany naszych Pań jest zaskakujący.

Odsłona 1 PANI Marlena. Zobaczcie sami!!!

ROBOTYKA KAMIENNIK WIELKI

ROBOTYKA JAGODNIK

Zabawa z robotami trwa dalej. Dzieci z Wilkowa były zachwycone taką lekcją.

Fantastyczny kulig w Zastawnie!!!
Dla mieszkańców naszej gminy zorganizowałam kulig w miejscowości Zastawno w agroturystyce Vitalis. Frekwencja dopisała znakomicie. Wszystkim serdecznie dziękuję za udział i wspólną zabawę. Już niebawem kolejne atrakcje, które zaplanowałam dla mieszkańców naszej gminy. Śledźcie moja stronę internetową i fb. Pozdrawiam

Dzieci robotów się nie boją!
Zajęcia dla dzieci i młodzieży w Stobojach 🙂

Fantastyczna impreza dla dzieciaków w Stobojach!!!